We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
ВІДКРИЙТЕ найкращі пропозиції цього тижня: КАЛЕНДАРІ 2020 знижка 20 % Купити зараз ×

НАТХНЕННЯ: ЕЛЕМЕНТИ В ІНТЕР’ЄРІ – ФЕН-ШУЙ

25. 09. 2019

Стихії – це права рука нашої Матінки-Природи. Недаремно їм надають особливої уваги та вагомості. Але при оформленні інтер’єру не потрібно боятися їх комбінувати, навпаки. Поєднання різних елементів внесе гармонію у Ваш дім і створить чудову атмосферу. Кожна із стихій має своє значення в інтер’єрі.

 

НАТХНЕННЯ: СТИХІЯ ВОДИ

Вода – єдина стихія, що може приймати різні форми. Хоч проявляється у вигляді льоду, снігу чи рідині, – вона ніколи не перестане доводити свою силу і могутність. Вода може заспокоїти нас і створити гармонію, але в той же час і завоювати нашу повагу.

Однак воду слід використовувати належним чином в інтер’єрі. Хоча, як кажуть, це колір грошей і багатства, але це також холодний колір, який, при надмірному використанні, може “засмутити” інтер’єр. Синій колір, а отже і водна стихія, сприяють розмірковуванням, тому він чудово підходить для офісів, де допомагає зосередитись.

ДО КОЛЕКЦІЇ СТИХІЇ ВОДА

НАТХНЕННЯ: СТИХІЇ ПОВІТРЯ ТА ЗЕМЛІ

Якість повітря – одна з глобальних тем. І це правильно. Атоми повітря є навколо нас і щодня впливають як на поведінку людини, так і на її настрій. Тому наша оселя повинна бути наповнена якісним повітрям. Принесіть атмосферу свіжого повітря на картинах та плакатах та поєднайте її з пристроями, що очищують повітря. Ви побачите, що повернення додому після загазованих вулиць міста стане ще приємнішим.

Прикрасьте свою домівку плакатами, шпалерами чи картинами із зображеннями Землі. Дозвольте собі захоплюватися знімками, які зафіксували красу та різноманітність цієї нестримної стихії. Земля виражена кольорами досить м’якими, від бежевого аж до цегляного. Вони справляють розслаблююче враження в інтер’єрі, а також сприяють поліпшенню травлення. Чудово підійде використання цього елемента та його кольорів у їдальні чи кухні Вашого дому.

ДО КОЛЕКЦІЇ СТИХІЇ ПОВІТРЯ

НАТХНЕННЯ: СТИХІЯ ВОГНЮ

Вогонь – одне з найважливіших відкриттів людства з нестримною силою, яке стало необхідністю у повсякденному житті. Коли виникає більша пожежа, її зазвичай важко зупинити. Шкода, що раніше люди сприймали його як один з найважливіших елементів для виживання, а сьогодні це явище стало буденністю. Але як додати до інтер’єру хоч трішки вогнику?

Камін – не єдиний варіант. Вогонь можна також виразити живописом, фотошпалерами або плакатами. Однак червоний колір та його відтінки, що виражають вогонь, слід використовувати в інтер’єрі належним чином та з мірою, скоріше як спеції, а не як основний інгредієнт у страві.

ДО КОЛЕКЦІЇ СТИХІЇ ВОГОНЬ

 

Natalie

“Whatever you do, do it well. Do it so well that when people see you do it, they will want to come back and see you do it again, and they will want to bring others and show them how well you do what you do.” ― Walter E. DisneyDecorate your life!

Компанія Europosters вийшла на ринок у 1999 році. З тих пір ми стали одним з найбільших європейських продавців плакатів, фотошпалер, картин, репродукцій та різних аксесуарів. З кожним роком ми далі розширюємося та ростемо, намагаємося, щоб наші пропозиції якомога краще відповідали Вашим побажанням.  Ми можемо надрукувати Ваш плакат, обрамляти Ваші фото, надихати Вас за допомогою нашого блогу, де Ви знайдете багато цікавого про фільми, серіали, а також нові свіжі ідей для декорування Вашого інтер'єру.

З'ясуйте на нашому веб-сайті, чого саме не вистачає Вашому дому.

 

© 1999 – 2019, Europosters Всі права захищені

e-mail: info@europosters.eu

tel.: +420 777 33 44 55

Понеділок - П’ятниця
8:00 - 16:00

Цей веб-сайт використовує файли cookies для забезпечення його найкращого використання. Більше інформації Я згоден ×
Top