We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?

Про нас

Про нас

Починаючи з 1999 року Europosters стали одними із провідних продавців плакатів, шпалер та картин. Зараз ми співпрацюємо з художниками, фотографами та графічними дизайнерами з усієї Європи. У нашій пропозиції Ви можете знайти найкращі відомі картини, а також абсолютно нові твори сучасних художників.

Наша мета – задовільнити очікування навіть найвибагливіших клієнтів. Ми раді надрукувати Ваші власні фотографії, і, за Вашим бажанням, помістити їх у високоякісні рамки.

Ми захоплюємося різними стилями дизайну інтер’єру, але і не забуваємо про прихильників та шанувальників музики, для яких постійно розширюємо свою пропозицію плакатів, кухлів, футболок, колекційних статуеток та інших ліцензованих товарів та подарунків. Як і наші клієнти, ми величезні шанувальники поп-культури!

Europosters - це не просто інтернет-магазин, це місце, звідки Ви можете черпати натхнення та дізнаватись цікаві факти у нашому блозі про фільми, телевізійні шоу та новинки у світі дизайну інтер’єру.

Ми любимо наші товари і сподіваємось, що і Вам вони будуть до душі!

Decorate your life!

Задоволені клієнти в більш ніж 25 країнах

Austria
Belgium
Bulgaria
Czech Republic
Croatia
Denmark
Estonia
Finland
France
Germany
Greece
Hungary
Italy
Ireland
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Slovakia
Slovenia
Spain
Switzerland
Sweden
United Kingdom
United States (USA)
Україна

Команда Europosters робить свій внесок

Наші Бренди

Як це все працює?

Перш за все ми друкуємо Ваш плакат.
За Вашим бажанням ми додамо рамку.
Ми надійно упаковуємо його.
І ми відправляємо його Вам.
Щасливий клієнт = Місія виконана

Europosters у цифрах

13 000 +
товарів на веб-сайті
450 000 +
щороку надісланих товарів
135 000 +
покупців щороку
1 mil. +
кілометрів у подорожі за рік

Знайдіть натхнення у нас на Instagram

Follow @europosters_decoEuropostersСтворюю свій світ

Починаючи з 1999 року Europosters стали одними із провідних продавців плакатів, шпалер та картин. Зараз ми співпрацюємо з художниками, фотографами та графічними дизайнерами з усієї Європи. У нашій пропозиції Ви можете знайти найкращі відомі картини, а також абсолютно нові твори сучасних художників. Наша мета – задовільнити очікування навіть найвибагливіших клієнтів. Ми раді надрукувати Ваші власні фотографії, і, за Вашим бажанням, помістити їх у високоякісні рамки. Ми захоплюємося різними стилями дизайну інтер’єру, але і не забуваємо про прихильників та шанувальників музики, для яких постійно розширюємо свою пропозицію плакатів, кухлів, футболок, колекційних статуеток та інших ліцензованих товарів та подарунків.


© 1999–2024 Europosters. Всі права захищені.

Top