We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping on Abposters.com?
ВІДКРИЙТЕ найкращі пропозиції цього тижня: ЗНИЖКИ знижка - 70% ×

Оплата і доставка

Оплата

Тип товарутип доставкиЧас доставки
(робочих днів)
Ціна

Ви можете скористатися двома методами оплати у нашому інтернет-магазині:

Оплата кредитною карткою

Ми приймаємо такі типи карток: VISA, VISA Electron, MasterCard та Maestro.  Для Ваших особистих даних ми використовуємо 3-D систему безпеки та SSL-шифрування. Ми не будемо зберігати деталі Вашої кредитної картки. Оплата кредитною карткою в Інтернеті безпечна. Обслуговуючим  банком являється  Česka Spořitelna a.s. - ERSTE BANK, де забезпечується безпека Visa та Mastercard.

Якщо Ви вирішили скористатися цим методом оплати, Ви будете направлені до нашого обслуговуючого банку Česka Spořitelna a.s. (ERSTE BANK), який попросить ввести дані Вашої картки: номер картки, термін дії та код підтвердження CVV2 / CVC2 (тризначний код, вказаний на панелі для підпису на зворотній стороні Вашої картки). Цей код допомагає ідентифікувати Вас, як законного власника картки та посилює захист від шахрайства.

Довідка: використання електронних карт VISA Electron та Maestro можливе після затвердження Вашим банком-емітентом. Ми радимо Вам отримати інформацію від свого постачальника про можливість використання Вашої картки для здійснення покупок он-лайн (деякі віртуальні картки, створені саме для такого типу операцій).

Довідка: різниця між оплатою кредитною/дебетовою карткою он-лайн та PayPal полягає в тому, що одна і та ж послуга пропонується різними компаніями.

Apple Pay

Apple Pay - це безконтактна технологія оплати, яку можна використовувати через iPhone, Apple Watch, iPad та Mac. Її підтримують великі постачальники кредитних карт, такі як Visa, MasteCard та American Express. Існує двофакторна автентифікація за допомогою Touch ID, Face ID, PIN-коду або пароля та без обмеження витрат.

Доставка

UPS


Доставка

● термін доставки 2-3 робочих дні

● 3 спроби доставки «до порогу»

● електронний лист про відвантаження з номером для відстеження

● повідомлення клієнта по телефону про доставку

● повідомлення UPS службою підтримки у випадку проблем з доставкою

Оплата заздалегідь

● неможливо оплатити при отриманні

Ми пишаємося нашою продукцією і переконуємося, що придбані вами товари доставляються вам у відмінному стані - безпечно, надійно та швидко. Ми працюємо з топовими послугами доставки, щоб гарантувати вам якість та забезпечіти найкращий досвід. Зазвичай ми транспортуємо плакати та інші вироби, які легко згортати, в пружних трикутникових картонних коробках. Ви можете також придбати додатково міцний картонний тубус, який неможливо зім‘яти. Перш ніж надіслати репродукції, плакати та зображення в рамці зі склом, їхні краї надійно прикриваються. На наступних етапах їх загортають у пластикову фольгу і розміщують навколо них захисні шари, перш ніж помістити їх в картонні коробки.Decorate your life!

Починаючи з 1999 року Europosters стали одними із провідних продавців плакатів, шпалер та картин. Зараз ми співпрацюємо з художниками, фотографами та графічними дизайнерами з усієї Європи. У нашій пропозиції Ви можете знайти найкращі відомі картини, а також абсолютно нові твори сучасних художників. Наша мета – задовільнити очікування навіть найвибагливіших клієнтів. Ми раді надрукувати Ваші власні фотографії, і, за Вашим бажанням, помістити їх у високоякісні рамки. Ми захоплюємося різними стилями дизайну інтер’єру, але і не забуваємо про прихильників та шанувальників музики, для яких постійно розширюємо свою пропозицію плакатів, кухлів, футболок, колекційних статуеток та інших ліцензованих товарів та подарунків.


© 1999 – 2020 Europosters. Всі права захищені.

Цей веб-сайт використовує файли cookies для забезпечення його найкращого використання. Більше інформації Я згоден ×
Top