We noticed you are coming from US. Would you like to continue shopping at Abposters.com?

Оплата і доставка

Оплата

Тип товарутип доставкиЧас доставки
(робочих днів)
Ціна

Ви можете скористатися двома методами оплати у нашому інтернет-магазині:

Оплата кредитною карткою

Ми приймаємо такі типи карток: VISA, VISA Electron, MasterCard та Maestro.  Для Ваших особистих даних ми використовуємо 3-D систему безпеки та SSL-шифрування. Ми не будемо зберігати деталі Вашої кредитної картки. Оплата кредитною карткою в Інтернеті безпечна. Обслуговуючим  банком являється  Česka Spořitelna a.s. - ERSTE BANK, де забезпечується безпека Visa та Mastercard.

Якщо Ви вирішили скористатися цим методом оплати, Ви будете направлені до нашого обслуговуючого банку Česka Spořitelna a.s. (ERSTE BANK), який попросить ввести дані Вашої картки: номер картки, термін дії та код підтвердження CVV2 / CVC2 (тризначний код, вказаний на панелі для підпису на зворотній стороні Вашої картки). Цей код допомагає ідентифікувати Вас, як законного власника картки та посилює захист від шахрайства.

Довідка: використання електронних карт VISA Electron та Maestro можливе після затвердження Вашим банком-емітентом. Ми радимо Вам отримати інформацію від свого постачальника про можливість використання Вашої картки для здійснення покупок он-лайн (деякі віртуальні картки, створені саме для такого типу операцій).

Довідка: різниця між оплатою кредитною/дебетовою карткою он-лайн та PayPal полягає в тому, що одна і та ж послуга пропонується різними компаніями.

Apple Pay

Apple Pay - це безконтактна технологія оплати, яку можна використовувати через iPhone, Apple Watch, iPad та Mac. Її підтримують великі постачальники кредитних карт, такі як Visa, MasteCard та American Express. Існує двофакторна автентифікація за допомогою Touch ID, Face ID, PIN-коду або пароля та без обмеження витрат.

Правила повернення

Ваше задоволення – це те, що є найбільш важливим для нас. У разі, якщо Ваше замовлення не відповідає Вашим очікуванням, просто відправте його назад, і ми повернемо кошти або обміняємо Ваші товари.

Як пробігає повернення замовлення?

Упаковка

Ми беззаперечно дотримуємося найдієвіших технологій упаковки та розподілу замовлених товарів. Тільки так ми можемо гарантувати цілісність та непошкодженість Ваших картин та зображень навіть у випадку необережного поводження.

Товари, яким не загрожує пошкодження, такі як плакати та друк менших розмірів, транспортуються за допомогою картонного трикутника. Однак, ми рекомендуємо Вам придбати міцний тубус для плакатів, який можна розчавити лише за приклавши дійсно велику силу.

Особливу увагу ми приділяємо картинам на полотні та репродукціям. Спочатку надійно обмотуються кути, потім вся картина покривається поліетиленовою плівкою та, додатково захищена декількома ізолюючими шарами, поміщається в картонну упаковку.EuropostersСтворюю свій світ

Починаючи з 1999 року Europosters стали одними із провідних продавців плакатів, шпалер та картин. Зараз ми співпрацюємо з художниками, фотографами та графічними дизайнерами з усієї Європи. У нашій пропозиції Ви можете знайти найкращі відомі картини, а також абсолютно нові твори сучасних художників. Наша мета – задовільнити очікування навіть найвибагливіших клієнтів. Ми раді надрукувати Ваші власні фотографії, і, за Вашим бажанням, помістити їх у високоякісні рамки. Ми захоплюємося різними стилями дизайну інтер’єру, але і не забуваємо про прихильників та шанувальників музики, для яких постійно розширюємо свою пропозицію плакатів, кухлів, футболок, колекційних статуеток та інших ліцензованих товарів та подарунків.


© 1999–2024 Europosters. Всі права захищені.

Top